Adres

Warszawa, ul. Jantar 11

Godziny otwarcia

10:00 – 20:00 (Pn-Pt) 

Telefon

500 730 291

E-mail

studio@makobi.pl

Studio MaKobi

Polityka Prywatności Strony Internetowej www.makobi.pl

  1. WprowadzenieNiniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu www.makobi.pl.
  2. Administrator Danych OsobowychAdministratorem danych osobowych jest Studio Fizjoterapii Manualnej MaKobi Katarzyna Święczkowska, z siedzibą w Warszawie 02-222, ul. Jantar 11, NIP: 5212970326.
  3. Zakres Danych OsobowychSerwis przetwarza dane osobowe podane dobrowolnie przez Użytkownika.
  4. Cel Przetwarzania DanychDane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług dostępnych w serwisie, w tym w celu kontaktowania się z Użytkownikami.
  5. Prawa UżytkownikaUżytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  6. CookiesSerwis używa plików cookies w celu dostosowania zawartości strony do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze strony internetowej.
  7. BezpieczeństwoAdministrator podejmuje wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i chronić je przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem.
  8. Zmiany w Polityce PrywatnościAdministrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. O wszelkich zmianach i nowelizacjach Użytkownicy będą informowani na bieżąco.
  9. Informacje Kontaktowe Wszelkie pytania dotyczące Polityki Prywatności prosimy kierować na adres:Studio Fizjoterapii Manualnej MaKobi Katarzyna Święczkowska Warszawa 02-222, ul Jantar 11 Numer Telefonu: 500 730 291 Email: studio@makobi.pl
  10. ZakończenieKorzystając z serwisu www.makobi.pl, Użytkownik akceptuje zasady określone w niniejszej Polityce Prywatności.