Adres

Warszawa, ul. Jantar 11

Godziny otwarcia

10:00 – 20:00 (Pn-Pt) 

Telefon

500 730 291

E-mail

studio@makobi.pl

Studio MaKobi

Poznaj Studio MaKobi

Pod rękami Katarzyny Święczkowskiej odkryjesz nowy wymiar pielęgnacji i relaksu. Zapraszamy do świata profesjonalnych zabiegów, gdzie priorytetem jest Twój dobrostan.

„Od pierwszej wizyty w Studio MaKobi poczułam się wyjątkowo. Katarzyna Święczkowska to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. Jej ręce czynią cuda! Po każdym zabiegu czuję się odprężona, zrelaksowana i pełna energii. Atmosfera w studio sprzyja relaksowi, a indywidualne podejście do klienta sprawia, że czujesz się naprawdę wyjątkowo. Z czystym sumieniem polecam Studio MaKobi każdemu, kto pragnie zadbać o siebie na najwyższym poziomie.”

Anna Nowakowska

O nas

Studio MaKobi to nie tylko miejsce, gdzie dbamy o Twoje dobre samopoczucie i piękno, ale przede wszystkim to pasja i życiowe powołanie Katarzyny Święczkowskiej. Studio MaKobi gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. Katarzyna z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonuje każdy zabieg, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że każda wizyta w Studio MaKobi to prawdziwa przyjemność i gwarancja satysfakcji.

Świadczę usługi

Fizjoterapia twarzy

Masaż Kobido

Terapia regeneracyjna twarzy

Drenaż limfatyczny twarzy

Zabiegi na ciało

Terapia tkanek głębokich

Refleksoterapia

Zabieg antycellulitowy

Deep

Presoterapia

Taping